Nazywam się Jarosław Różycki, mam 35 lat. W wieku 16 lat stwierdzono u mnie obecność krwiaka śródmózgowego i poddano operacji, która ocaliła mi życie.

Pozostał mi jednak do dnia dzisiejszego niedowład lewostronny kończyn. Ogólnie radzę sobie w codziennych czynnościach, lecz w niektórych potrzebuję pomocy innych osób. W okresie letnim poruszam się za pomocą wózka elektrycznego, który już mi wiele lat służy i zaczyna się psuć. Marzę, by wymienić go na nowy. Od poniedziałku do piątku uczestniczę w Warsztatach Terapii Zajęciowych, gdzie ćwiczę oraz rozwijam swoje umiejętności. Potrzebna mi jest stała rehabilitacja. Liczę na Państwa pomoc. Wierzę, że dobro powraca.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem RÓŻYCKI, 12520 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2326

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!