Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Janusz Baran

Nazywam się Janusz Baran. Mam 52 lata – to dużo i mało. Dnia 18.01.2015 w wyniku splotu nieszczęśliwych zdarzeń losowych, długotrwałego stresu oraz wielu chorób: rakowiaka (nowotwór żołądka), choroby rozrostowej układu chłonnego (nowotwór chłoniak), anemii złośliwej, braku przyswajania witaminy B12 z pokarmu oraz miażdżycy, została amputowana mi lewa noga...

Nazywam się Janusz Baran. Mam 52 lata – to dużo i mało. Dnia 18.01.2015 w wyniku splotu nieszczęśliwych zdarzeń losowych, długotrwałego stresu oraz wielu chorób: rakowiaka (nowotwór żołądka), choroby rozrostowej układu chłonnego (nowotwór chłoniak), anemii złośliwej, braku przyswajania witaminy B12 z pokarmu oraz miażdżycy, została amputowana mi lewa noga. Środki, jakie posiadam z tytułu renty oraz PEFRON i NFOZ nie są w stanie pokryć kosztów zakupu protezy ostatecznej. Lwią część z pieniędzy z mojej reny pochłaniają wydatki na leczenie. Kiedy byłem zdrowy, starałem się żyć jako altruista, pomagałem innym, żyłem problemami bliźnich. Wiem, że łatwiej jest dawać, niż prosić. Dzisiaj ja niestety muszę prosić Was o pomoc. Prośbę swą kieruję głównie do ludzi dobrej woli, znajomych, przyjaciół, kolegów z ORANGE, ELTEL Networks.  Przekazanie 1% podatku lub innej formy darowizny Funacji Avalon z dopiskiem Baran, 5020, pozwoli mi przynajmniej częściowo pokryć koszty zakupu protezy ostatecznej i powrócić do samodzielności oraz uniknąć wykluczenia społecznego i zawodowego. Pozostanie w stanie bezczynności, według opinii lekarzy, jest prostą drogą do śmierci. Dziękuję za wszystkie darowizny i ludzkie podejście do drugiego człowieka.

POMÓŻ MI W WALCE O ZDROWIE

Przekazanie 1% podatku lub innej formy darowizny Funacji Avalon z dopiskiem Baran, 5020, pozwoli mi przynajmniej częściowo pokryć koszty zakupu protezy ostatecznej i powrócić do samodzielności oraz uniknąć wykluczenia społecznego i zawodowego. Pozostanie w stanie bezczynności, według opinii lekarzy, jest prostą drogą do śmierci. Dziękuję za wszystkie darowizny i ludzkie podejście do drugiego człowieka.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 349
Ulotkę wygenerowano: 9
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a