Jaś to cudowny, bardzo inteligentny i pogodny chłopiec. Urodził się jako wcześniak w grudniu 2016 roku. Jednak na początku nic nie zapowiadało problemów z jego zdrowiem. Pierwsze kłopoty pojawiły się, gdy skończył rok, pół roku później otrzymał diagnozę - autyzm dziecięcy. Nieco później dołączyły problemy z poruszaniem.

Obecnie nasze rozpoznanie to - niecharakterystyczne uszkodzenia pnia mózgu u dziecka z autyzmem i obserwacja MPDz. Brzmi przerażająco, jednak to tylko nazwa. Jaś robi ogromne postępy, z każdym dniem uczy się czegoś nowego. Nie mówi, ale doskonale komunikuje się pozawerbalne. Potyka się, ale wstaje, by biec dalej. Wymaga to od niego ogromnego wysiłku, a od nas sporych nakładów finansowych. Rehabilitacja, sprzęt ortopedyczny, ciągłe wyjazdy. Dlatego za każdą pomoc serdecznie dziękujemy. Rodzice Jasia

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem ZIELIŃSKI, 10057 pomagacie Państwo Jasiowi w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 6038

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!