Jaś urodził się 13.01.2017r. jako zdrowe dziecko. Gdy skończył roczek, zaczął nagle tracić dotychczas nabyte umiejętności. Przestał gryźć samodzielnie, zrobił się nadpobudliwy, nerwowy, płaczliwy, straciliśmy z nim kontakt wzrokowy. Gdy skończył dwa lata, został zdiagnozowany AUTYZM.

Ze względu na słabszy rozwój poznawczy, brak mowy Jaś potrzebuje zróżnicowanych i kosztownych terapii. Potrzebuje pomocy w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych i emocjonalno-społecznych. Na codzień Jaś wymaga ciągłej i bardzo kosztownej rehabilitacji. Syn jest pod opieką wielu specjalistów. Koszty leczenia, rehabilitacji i specjalistycznych terapii to kwoty które przekraczają nasze możliwości finansowe dlatego proszę o pomoc.

Przekazując 1% odatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŚMIAROWSKI,12630 wspieracie codzienne funkcjonowanie Jasia.

Za okazaną pomoc Dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 152

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!