Nazywam się Jan Kowalczyk, mam 21 lat. W wieku 18 lat zdiagnozowano u mnie rozległego guza tylnej jamy czaszki. W październiku 2018 przeszedłem pierwszą operację usunięcia części guza, w wyniku powikłań miałem tracheotomię oraz został założony PEG. W styczniu 2019 wykonano drugą operację, po której założono zastawki komorowo-otrzewnowej.

Reszta guza jest nieoperacyjna, leczenie spowodowało problemy z poruszaniem się obecnie korzystam z wózka. Potrzebuję pomocy drugiej osoby. Niezbędna jest rehabilitacji, regularne konsultacje, odpowiedni sprzęt. Niestety moja sytuacja nie pozwala pokryć wszystkich kosztów dlatego proszę o pomoc. Zebrane środki przeznaczę na dalsze leczenie, rehabilitacji i turnusy.

Przekazując 1% swojego podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KOWALCZYK, 14514 wspierasz moje codzienne funkcjonowanie. Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 28

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!