Janek cierpi na ciężką niewydolność nerek, spowodowaną wadą układu moczowego powstałą w okresie prenatalnym. Przeszedł trzy operacje w brzuchu mamy oraz kolejne dwie po urodzeniu.

Niestety jego nerek nie udało się uratować, aby wydłużyć funkcjonowanie bez dializ podczas oczekiwania na przeszczep nerki wyłoniona została przetoka moczowodowo – skórna. W wyniku powstałej w ciąży wady, zniszczeniu uległy również skośne mięśnie brzucha, dlatego konieczne jest prowadzenie stałej rehabilitacji. Twój 1% podatku to ogromna pomoc w sfinansowaniu kosztownych leków, specjalistycznych konsultacji i rehabilitacji Jasia.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Gumiński, 7905 pomagacie Państwo Jankowi w walce o sprawność i wspieracie go w codziennym funkcjonowaniu. 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 4579

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!