Witam. Nazywam się Jaś Giczan, mam 12 lat i od urodzenia choruję na Dziecięce Porażenie Mózgowe pod postacią diparezy spastycznej...

Witam. Nazywam się Jaś Giczan, mam 12 lat i od urodzenia choruję na Dziecięce Porażenie Mózgowe pod postacią diparezy spastycznej. Kilkukrotnie byłem ostrzykiwany toksyną botulinową, a gdy miałem 5 lat przeszedłem operację wydłużenia ścięgien w obu nogach. Wymagam ciągłej rehabilitacji i niedługo czeka mnie kolejna operacja. Mam nadzieję, że będę samodzielny i sprawny.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę na konto FUNDACJI AVALON z dopiskiem Giczan, 3603 pomożecie mi Państwo w leczeniu i rehabilitacji. Dziękuje za każdą pomoc.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę na konto FUNDACJI AVALON z dopiskiem Giczan, 3603 pomożecie mi Państwo w leczeniu i rehabilitacji. Dziękuje za każdą pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 502

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!