Cześć, jestem Janek, mam artrogrypozę rąk. Moje nerwy nie przewodzą impulsów do mięśni. Mam na stałe zgięte łokcie, nie ruszam palcami, nadgarstkami. Dzięki rehabilitacji mogę ruszać barkami. Uwielbiam rysować, budować z klocków, potrafię sam jeść. Moim marzeniem jest gra na ukulele.

Abym mógł robić te wszystkie rzeczy potrzebuję stałej rehabilitacji i specjalistycznych ortez, które zapobiegają pogłębieniu przykurczy. Moje ortezy są przygotowywane w Niemczech, starczają mi na ok. 7-9 miesięcy, potem muszę wykonać nowe. To pracochłonny i kosztowny proces, podobnie jak rehabilitacja.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem FALISZEWSKI-PUŁKA, 7711 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach i zwiększasz moje szanse na grę na ukulele.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1320

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!