Hej, jestem Jaś – urodziłem się 14 miesięcy temu z wadą genetyczną, jaką jest Zespół Downa. Rodzice pozostawili mnie w szpitalu i znalazłem się w domu dziecka. Na szczęście, jak miałem 7 miesięcy, trafiłem do specjalistycznej zawodowej rodziny zastępczej. Teraz mam rodziców i dwóch braci, którzy mnie kochają i dbają o mnie.

Uczę się jeść łyżeczką, samodzielnie siedzę, a nawet próbuję wstawać. Jest tyle ciekawych rzeczy wokół mnie – bardzo chciałbym już umieć chodzić! Mama poświęca mi dużo czasu i uwagi – musimy jeździć do wielu specjalistów. Uczęszczam na zajęcia z neurologopedą i rehabilitantem. Jestem poddawany diagnostyce słuchu, gdyż podejrzewają u mnie głęboki niedosłuch. Marzy nam się stworzenie własnego „centrum rehabilitacji” w naszym domu.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CHROBAK,12706 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu i dążeniu do samodzielności.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 564

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!