Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Jan Brzeżycki

Witam, Nazywam się Jan Brzeżycki i w sierpniu 2013 r. przekonałem się, że czasem los wymaga od nas więcej niż zaplanowaliśmy. Zdiagnozowano u mnie chorobę Leśniowskiego-Crohna, przewlekłe nieswoiste zapalenie jelit...

Witam, Nazywam się Jan Brzeżycki i w sierpniu 2013 r. przekonałem się, że czasem los wymaga od nas więcej niż zaplanowaliśmy. Zdiagnozowano u mnie chorobę Leśniowskiego-Crohna, przewlekłe nieswoiste zapalenie jelit. Przypadłość ta jest obecnie nieuleczalna. Organizm atakuje własny układ immunologiczny, powoduje też spadek masy ciała, brak apetytu, nietolerowanie pokarmów i leków, wielkie zmęczenie i brak sił. Przebyłem dwumiesięczne leczenie kliniczne, leczenie sondą żywieniową oraz wyciszenie stanu zapalnego. W chorobie tej mam stany remisji, organizm czuje się dobrze i moje samopoczucie jest niemal takie jak u rówieśników. W chorobie tej mam również stany zaostrzenia, przechodzę je niezwykle ciężko. Leczenie wymaga mojej samodyscypliny, leków, diety. Leczenie wymaga również . Leczenie wymaga kosztów. Wszelkie środki pochłonęła walka o zdrowie. Wyniki badań histopatologii brzmią: stan zapalny jest wszędzie, w całym przewodzie pokarmowym, jelicie, żołądku, dwunastnicy. PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ Wszelka pomoc jest dla mnie wielkim gestem, za który SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.Pukam do Waszego Serca.

POMOCY OD LUDZI DOBRYCH SERC

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Brzeżycki, 3581 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w powrocie do zdrowia i aktywnego życia.

Pukam do Waszego Serca.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 601
Ulotkę wygenerowano: 20
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>