Jaś urodził się 28.09.2017 r. ze złożoną wadą serca. Przeszedł już dwie operacje na otwartym sercu, a to niestety nie koniec. Jaś ma sztuczną zastawkę mitralną, codziennie ma wykonywane badanie poziomu krzepliwości krwi i odpowiednio rozrzedzaną krew, aby zastawka działała prawidłowo.

Sztuczna zastawka nie będzie rosła wraz z sercem, dlatego czekają go kolejne operacje wymiany zastawki na większą. W sierpniu 2018 okazało się że w wyniku powikłań pooperacyjnych Jaś stracił całkowicie słuch. Przeszedł operację wszczepienia implantu ślimakowego na lewe ucho. Obecnie oczekuje w kolejce na wszczepienie drugiego implantu.

WSPOMÓŻ JASIA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Bracha, 8780 wspieracie Jasia w codziennej rehabilitacji, aby mógł rozwijać się jak inne dzieci.

W imieniu synka dziękujemy, rodzice.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2848

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!