Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Jan Borowski

Nazywam się Janek Borowski i mam 10 lat. W marcu 2017 roku będąc w szkole doznałem wylewu śródmózgowego, którego przyczyną był tętniak naczyniowy ukryty w mojej głowie...

Nazywam się Janek Borowski i mam 10 lat. W marcu 2017 roku będąc w szkole doznałem wylewu śródmózgowego, którego przyczyną był tętniak naczyniowy ukryty w mojej głowie. Po dwóch  ciężkich operacjach ratujących moje życie i wybudzeniu z tygodniowej śpiączki, okazało się, że jestem lewostronnie sparaliżowany. Cały mój dotychczasowy świat który znałem i kochałem legł w gruzach. Czy ja Rozrabiaka, który nigdy nie potrafił usiedzieć w jednym miejscu i huśtał się na czubkach drzew będę teraz musiał oglądać TYLKO  łóżko i cztery ściany? O NIE, NIE PODDAM SIĘ!Po intensywnych półrocznych rehabilitacjach zacząłem najpierw siadać, a później chodzić przy pomocy kuli i delikatnie ruszać ręką. Wiem, że przede mną jeszcze lata ciężkiej i bolesnej pracy.   By odzyskać większą sprawność i nie zaprzepaścić tego, co do tej pory w bólach osiągnąłem, potrzebuję codziennych ćwiczeń w domu i na turnusach rehabilitacyjnych. Niestety wiąże się z ogromnymi kosztami przekraczającymi możliwości finansowe moich rodziców. Potrzebuję  także różnych sprzętów do korekcji i ćwiczeń, które pomogą mi w osiągnięciu sprawności i zdrowia, bym znów mógł cieszyć się życiem. Każda przekazana złotówka się liczy, a dobro  powraca.   Całe życie przede mną, a chciałbym zrobić jeszcze wiele dobrego.

PROSZĘ, NIE BĄDŹ OBOJĘTNY I DAJ MI SZANSĘ POWROTU DO NORMALNEGO, RADOSNEGO ŻYCIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Borowski, 8543 pomagasz mi w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Całe życie przede mną, a chciałbym zrobić jeszcze wiele dobrego.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 532
Ulotkę wygenerowano: 18
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>