Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Jan Bielaszewski

Mam na imię Jan, rocznik 1939. Moje kłopoty ze zdrowiem zaczęły się w 1979r. Przewlekła dyskopatia, zwapnienie kory mózgowej, duże bóle i zawroty głowy, nadciśnienie, ostrogi piętowe - przyczyniła się do tego bardzo ciężka praca w przemyśle hutniczym...

Mam na imię Jan, rocznik 1939. Moje kłopoty ze zdrowiem zaczęły się w 1979r. Przewlekła dyskopatia, zwapnienie kory mózgowej, duże bóle i zawroty głowy, nadciśnienie, ostrogi piętowe - przyczyniła się do tego bardzo ciężka praca w przemyśle hutniczym. Od śmierci mojej mamy (1984r.) jestem sam. Nie mam nikogo, kto by mnie wspierał w jakikolwiek   sposób. Przewlekłe choroby i ciężka sytuacja życiowa zmusiły mnie do zamieszkania w Domu Pomocy Społecznej.Dopóki pracowałem, udawało mi się pokrywać wydatki na leczenie i godne życie. Jednak teraz bardzo często stoję przed dylematem, który lek mam wykupić, bo D.P.S. gwarantuje mi tylko leki ratujące życie. Po przekazaniu 70% mojej emerytury zostaje mi 230 zł., co oznacza, że muszę się zapożyczać u znajomych na leki.  Dlatego proszę wszystkich ludzi dobrej woli, których poruszyła moja historia, o przekazanie 1% podatku lub darowizny Fundacji AVALON z dopiskiem BIELASZEWSKI, 1366. Wspomogą mnie Państwo w walce z chorobą, bym mógł się leczyć i godnie żyć.

POMOC DLA JANA

Dlatego proszę wszystkich ludzi dobrej woli, których poruszyła moja historia, o przekazanie 1% podatku lub darowizny Fundacji AVALON z dopiskiem BIELASZEWSKI, 1366. Wspomogą mnie Państwo w walce z chorobą, bym mógł się leczyć i godnie żyć.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 54
Ulotkę wygenerowano: 2
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a