Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Jan Atamańczuk

Nazywam się Jan Atamańczuk. Mam 68 lat. Mieszkam na wsi, samotnie – żona zmarła ponad rok temu, utrzymuję się tylko z emerytury. W chwili obecnej jestem całkowicie niezdolnydo pracy i zależny od osób trzecich. Zawsze byłem osobą energiczną i ciężko pracującą, jednak na przełomie roku 2014/2015 moje Zycie uległo ogromnej zmianie, otóż doznałem udaru krwotocznego mózgu. Od tego czasu zmagam się ze znacznym niedowładem prawostronnym i wieloma innymi objawami neurologicznymi...

Nazywam się Jan Atamańczuk. Mam 68 lat. Mieszkam na wsi, samotnie – żona zmarła ponad rok temu, utrzymuję się tylko z emerytury. W chwili obecnej jestem całkowicie niezdolny do pracy i zależny od osób trzecich. Zawsze byłem osobą energiczną i ciężko pracującą, jednak na przełomie roku 2014/2015 moje Zycie uległo ogromnej zmianie, otóż doznałem udaru krwotocznego mózgu. Od tego czasu zmagam się ze znacznym niedowładem prawostronnym i wieloma innymi objawami neurologicznymi. Ponadto, obciążony jestem nadciśnieniem tętniczym, utrwalonym migotaniem przedsionków, astmą oskrzelową, skoliozą piersiowo – lędźwiową III – IV st. Kilkanaście tygodni w ośrodku rehabilitacyjnym w pewnym stopniu usprawniły moje ciało i mozg, ale jeszcze długa droga przede mną. Wierzę, że państwa pomoc pomoże mi zebrać środki finansowe na dalszą rehabilitację, leczenie i zakup sprzętu. Tylko kontynuacja kompleksowego leczenia pozwoli mi na utrzymanie postępów, które osiągnąłem dzięki dotychczasowej rehabilitacji i osiągnięcie takiego stanu zdrowia, by w jakimkolwiek stopniu stać się samodzielnym człowiekiem. Niestety koszt leczenia przekracza moje możliwości finansowe. Dlatego zwracam się do wszystkich ludzi o ciepłym sercu z prośbą o wsparcie mojej ciężkiej pracy i moich starań.  

WSPOMÓŻ JANA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Atamańczuk, 5292 pomagacie Państwo Janowi w codziennej walce z chorobą.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 588
Ulotkę wygenerowano: 18
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>