Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Jan Atamańczuk

Nazywam się Jan Atamańczuk. Mam 68 lat. Mieszkam na wsi, samotnie – żona zmarła ponad rok temu, utrzymuję się tylko z emerytury. W chwili obecnej jestem całkowicie niezdolnydo pracy i zależny od osób trzecich. Zawsze byłem osobą energiczną i ciężko pracującą, jednak na przełomie roku 2014/2015 moje Zycie uległo ogromnej zmianie, otóż doznałem udaru krwotocznego mózgu. Od tego czasu zmagam się ze znacznym niedowładem prawostronnym i wieloma innymi objawami neurologicznymi...

Nazywam się Jan Atamańczuk. Mam 68 lat. Mieszkam na wsi, samotnie – żona zmarła ponad rok temu, utrzymuję się tylko z emerytury. W chwili obecnej jestem całkowicie niezdolny do pracy i zależny od osób trzecich. Zawsze byłem osobą energiczną i ciężko pracującą, jednak na przełomie roku 2014/2015 moje Zycie uległo ogromnej zmianie, otóż doznałem udaru krwotocznego mózgu. Od tego czasu zmagam się ze znacznym niedowładem prawostronnym i wieloma innymi objawami neurologicznymi. Ponadto, obciążony jestem nadciśnieniem tętniczym, utrwalonym migotaniem przedsionków, astmą oskrzelową, skoliozą piersiowo – lędźwiową III – IV st. Kilkanaście tygodni w ośrodku rehabilitacyjnym w pewnym stopniu usprawniły moje ciało i mozg, ale jeszcze długa droga przede mną. Wierzę, że państwa pomoc pomoże mi zebrać środki finansowe na dalszą rehabilitację, leczenie i zakup sprzętu. Tylko kontynuacja kompleksowego leczenia pozwoli mi na utrzymanie postępów, które osiągnąłem dzięki dotychczasowej rehabilitacji i osiągnięcie takiego stanu zdrowia, by w jakimkolwiek stopniu stać się samodzielnym człowiekiem. Niestety koszt leczenia przekracza moje możliwości finansowe. Dlatego zwracam się do wszystkich ludzi o ciepłym sercu z prośbą o wsparcie mojej ciężkiej pracy i moich starań.  

WSPOMÓŻ JANA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Atamańczuk, 5292 pomagacie Państwo Janowi w codziennej walce z chorobą.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 145
Ulotkę wygenerowano: 10
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a