Kubuś urodził się 25 stycznia 2010 r. z wrodzoną wadą stóp (stopy końsko-szpotawe) oraz wadą serca (ubytek pomiędzy przedsionkami).

Wada stóp charakteryzuje się utrwalonym zgięciem podeszwowym stóp i przewiedzeniem przodostopia. Niestety schorzenie to dotyczy obu stóp mojego synka i ma tendencje do nawrotu. Obecnie syn jest po sześciu operacjach stóp z odbudową śródstopia, przeszczepami i po operacji serca. Leczenie syna wymaga dużo zaangażowania i sił chociażby w noszeniu go, kiedy ma całe nogi zagipsowane. Bardzo proszę o wsparcie dla mojego synka, gdyż koszty leczenia przekraczają moje możliwości.

WESPRZYJ KUBĘ W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ZAJĄC, 10716 wspieracie Kubę w codziennym funkcjonowaniu i powrocie do zdrowia.

Dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2600

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!