Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Jakub Wojasiński

Kuba urodził się w 2007 roku.  Zdiagnozowano u niego obustronny odbiorczy niedosłuch. Od 1,5 roku życia Kuba nosi aparaty słuchowe na dwoje uszu. To dzięki nim usłyszał, nauczył się mówić i komunikować ze światem...

Kuba urodził się w 2007 roku.  Zdiagnozowano u niego obustronny odbiorczy niedosłuch. Od 1,5 roku życia Kuba nosi aparaty słuchowe na dwoje uszu. To dzięki nim usłyszał, nauczył się mówić i komunikować ze światem. Mówi niewyraźnie a zrozumienie go wymaga uwagi. Teraz ma 10 lat i jest uczniem czwartej klasy. Kocha swoją szkołę i cieszy się z każdego dnia. Chce, jak każde dziecko, bawić się, uczyć się i spędzać czas z rówieśnikami. Niestety ciągłe infekcje górnych dróg oddechowych w znacznym stopniu pogłębiły jego niedosłuch. Kuba praktycznie nieprzerwanie przyjmuje leki aby zniwelować, ograniczyć powracające infekcje. Po licznych badaniach lekarze orzekli, że słuch mu jeszcze bardziej pogarsza się.13.12.2016 r. Kuba przeszedł operację wszczepienia implantu ślimakowego prawego ucha. Obecnie jesteśmy w trakcie  rehabilitacji. Rehabilitacja oraz używanie implantu przynoszą zamierzone efekty. Kuba lepiej i wyraźniej słyszy. W czasie całości programu rehabilitacyjnego konieczne są wizyty u lekarzy - specjalistów, stała opieka logopedyczna. Wiąże się to także z kosztownymi wyjazdami a sama obsługa implantu wymaga znacznych nakładów finansowych – baterie, akcesoria, ubezpieczenie urządzenia. Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wojasiński, 4979 pomagają Państwo Kubie w walce o lepsze jutro oraz wspierają codzienne funkcjonowanie Syna.Za każdą okazaną pomoc jesteśmy ogromnie wdzięczni i serdecznie dziękujemy. 

POMÓŻ KUBIE W WALCE Z CHOROBĄ

Za każdą okazaną pomoc jesteśmy ogromnie wdzięczni i serdecznie dziękujemy. 

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 589
Ulotkę wygenerowano: 9
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a