Mam na imię Jakub i zmagam się z chorobą genetyczną o nazwie ataksja-teleangiektazja. Jej objawami są zaburzenia równowagi i słaba koordynacja ruchowa.

W wieku 5 lat chorowałem na nowotwór złośliwy (chłoniak Burkitta). Obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim. Potrzebuję regularnej i częstej rehabilitacji. Sprawność ruchową poprawiają mi zajęcia na basenie, hipoterapia, gimnastyka korekcyjna i rehabilitacja ruchowa. Ciągła i regularna rehabilitacja jest ratunkiem dla mnie. Jest to bardzo kosztowne, dlatego zwracam się z ogromną prośbą do Państwa o pomoc finansową w postaci przekazania 1% podatku lub darowizny.

POMÓŻ MI WRÓCIĆ DO ZDROWIA!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WITT, 3056 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i walce o lepszą przyszłość.

Za każdą pomoc DZIĘKUJĘ.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 766

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!