Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Jakub Świerczyński

25 lutego 2015r. Jakub skończył 10 lat. Ma zdiagnozowane upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim z objawami zachowań autystycznych oraz nasilonymi zaburzeniami zachowania i emocji...

25 lutego 2015r. Jakub skończył 10 lat. Ma zdiagnozowane upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim z objawami zachowań autystycznych oraz nasilonymi zaburzeniami zachowania i emocji. Pozostaje pod opieką Poradni Zdrowia Psychicznego. Ma ubogi zasób słownictwa, a w kontakcie jest nieufny, przekorny, wymuszający płaczem i reakcjami agresywnymi. Uspokaja się dopiero po lekarstwie, które może brać dwa razy dziennie, ale nie zawsze to pomaga. Mimo swojej choroby jest dzieckiem inteligentnym i skorym do pomocy. Obecnie chodzi na zajęcia indywidualne. Środki zebrane za pośrednictwem Fundacji pomogą nam opłacić koszty dalszej diagnostyki i terapii oraz nowe leki, ponieważ co jakiś czas trzeba mu je zmieniać na inne.Przekazując 1% podatku lub darowiznę pomagacie nam Państwo w walce o lepsze jutro dla Jakuba.Bardzo prosimy o wpłatę choćby symbolicznej złotówki.

Fundacji AVALON z dopiskiem ŚWIERCZYŃSKI, 586

25 lutego 2015r. Jakub skończył 10 lat. Ma zdiagnozowane upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim z objawami zachowań autystycznych oraz nasilonymi zaburzeniami zachowania i emocji. Pozostaje pod opieką Poradni Zdrowia Psychicznego. Ma ubogi zasób słownictwa, a w kontakcie jest nieufny, przekorny, wymuszający płaczem i reakcjami agresywnymi. Uspokaja się dopiero po lekarstwie, które może brać dwa razy dziennie, ale nie zawsze to pomaga. Mimo swojej choroby jest dzieckiem inteligentnym i skorym do pomocy. Obecnie chodzi na zajęcia indywidualne. Środki zebrane za pośrednictwem Fundacji pomogą nam opłacić koszty dalszej diagnostyki i terapii oraz nowe leki, ponieważ co jakiś czas trzeba mu je zmieniać na inne.Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem ŚWIERCZYŃSKI, 586pomagacie nam Państwo w walce o lepsze jutro dla Jakuba.Bardzo prosimy o wpłatę choćby symbolicznej złotówki.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 122
Ulotkę wygenerowano: 4
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a