Kuba ma 4 lata. Półtora roku temu dostaliśmy diagnozę: autyzm. Kuba nie mówi, ma problemy z rozumieniem mowy,  wykonywaniem poleceń...

„Autyzm jest jak Tetris. Ciągle trzeba dopasowywać poszczególne elementy, by układanka się zgadzała.Tylko tych elementów jest tak dużo i tak szybko trzeba reagować..."Kuba ma 4 lata. Półtora roku temu dostaliśmy diagnozę: autyzm. Kuba nie mówi, ma problemy z rozumieniem mowy,  wykonywaniem poleceń. Nie jest w stanie zrozumieć, co się do niego mówi, przy dłuższych zdaniach złożonych gubi się, reaguje jedynie na proste, krótkie komunikaty. Występują u niego problemy z pamięcią, zapomina wyuczone słowa. Ma dużą niezgrabność ruchową, przez co, np. nie potrafi ubrać się samodzielnie. Kuba nie umie nic narysować,  nie lubi czytania książeczek, ma problem z koncentracją. Boi się głośnych dźwięków. Przejawia agresję i autoagresję. Oprócz tego zdiagnozowano u niego problemy jelitowe. Konieczne było wdrożenie specjalnej diety.Terapie są bardzo kosztowne. Dochodzą wydatki związane z utrzymaniem diety. Najdroższe są zalecane badania i analizy oraz stosowanie leków, których w Polsce brakuje, a po których znacznie poprawia się funkcjonowanie Kuby. Każda przerwa, spowodowana najczęściej brakiem stałych, potrzebnych środków, to regres u Kuby i nasza beznadziejna bezsilność.  Będziemy wdzięczni za każdą najdrobniejszą pomoc

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Stefański, 6483 pomagacie nam Państwo mierzyć się z rzeczywistością.

Rodzice Kuby - Magdalena i Michał Stefańscy 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 421

Ulotkę wygenerowano: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!