Kubuś to chłopiec z problemami neurorozwojowymi, od urodzenia zmaga się z obniżonym napięciem mięśniowym. Ma zdiagnozowaną afazję i hipotonię. Największym problemem u synka jest mowa, która nie postępuje.

Kuba porozumiewa się za pomocą gestów Makaron a od niedawna poprzez urządzenie do komunikacji alternatywnej i wspomagającej "Mówik". Kuba jest pod opieką wielu specjalistów (neurolog, logopeda, fizjoterapeuta, psycholog, psychiatra dziecięcy). Intensywnie uczęszcza na różne zajęcia i terapie. Robimy wszystko, żeby synek w przyszłość mógł normalnie funkcjonować. Ale ciągle potrzebuje systematycznego wsparcia wielu specjalistów i dodatkowych zajęć.

POMÓŻ KUBUSIOWI W POWROCIE DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Spyt, 12198 wspierasz Kubusia w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 285

Ilość pobrań: 6

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!