Nasz syn Kubuś urodził się z ciężką i złożoną wadą serca -atrezją zastawki trójdzielnej, zastawki pnia płucnego i malpozycją wielkich pni tętniczych oraz nierestrykcyjnym ubytkiem przegrody międzykomorowej - z połową serduszka.

Z chwilą narodzin Kuby rozpoczęliśmy walkę o jego życie. Obecnie jedynym sposobem leczenia dzieci z sercem jednokomorowym jest trzyetapowe leczenie operacyjne lub w ostateczności przeszczep serca. Kubuś przeszedł już dwie operacje na otwartym sercu, a w niedalekiej przyszłości czeka go inwazyjne badanie - cewnikowanie serca oraz ostatnia planowana operacja. Naszym głównym celem jest zbieranie środków na dalszą rehabilitację Kuby oraz leki, które musi brać do końca życia.

WSPOMÓŻ KUBĘ W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

 Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Rojek, 7616 wspieracie nas Państwo w walce o życie Kuby oraz w jego codziennym funkcjonowaniu. Dziękujemy!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 701

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!