Mam na imię Jakub. W wieku 5 lat zachorowałem na cukrzycę typu I. Jest to choroba autoagresywna, w przebiegu której organizm sam całkowicie zniszczył wyspy trzustkowe odpowiadające za produkcję insuliny.

Stosuję terapię z zastosowaniem pompy insulinowej. Każdy dzień życia z cukrzycą to nieustanna i niewyrównana walka z chorobą o normo-glikemię, aby w przyszłości było jak najmniej powikłań. Mimo choroby staram się realizować plany i marzenia, jestem miłośnikiem sportu, trenuję piłkę nożną. Marzę, aby grać na wysokim szczeblu. Mam nadzieję, że moje zaangażowanie i ciężka praca zostaną docenione i spełnią się moje marzenia.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pomykała, 1516 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 791

Ilość pobrań: 11

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!