Kubuś urodził się w grudniu 2015r. z zespołem wad wrodzonych VACTERL - atrezja przełyku z przetoką do tchawicy, 1 nerka i bardzo rzadka odmiana dysfunkcji układu moczowo-wydalniczego zakwalifikowana jako kloaka tylna.

Kubuś przeszedł operacje przełyku, liczne kalibracje pod narkozą, operacje rekonstrukcji układu wydalniczego i odtworzenie ciągłości układu trawiennego. Walczymy teraz o sprawność ukl. wydalniczego codziennymi rehabilitacjami. Kuba nadal ma otwarta vessicostomie. Mimo tego co dostał w bagażu od losu nasz synek dzielnie idzie do przodu, ma błysk w oku i olbrzymią siłę walki.

WSPOMÓŻ KUBUSIA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Piechowicz, 7871 pomagacie Państwo Kubusiowi w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1117

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!