Mamy 7-letniego synka, u którego zdiagnozowano autyzm dziecięcy. Synek nie mówi, nosi pampersy, ma orzeczenie o niepełnosprawności i uczęszcza do specjalnego przedszkola, gdzie ma zajęcia z logopedą i zajęcia sensoryczne.

Synek chodzi na palcach, co jakiś czas trzeba zmieniać mu kapcie, musi mieć sztywne, profilaktyczne. Kubuś ma swój świat, jest dzieckiem pogodnym, ale potrafi płakać bez powodu a my musimy się domyślać jak mu pomoc, żeby nie płakał. Marzymy o tym, żeby zaczął mówić, żeby powiedział cokolwiek. Liczy się dla nas każda złotówka. Kochani, dobro wraca, jeśli możesz pomóc to zrób to proszę. Jeśli nie masz co zrobić ze swoim 1% bardzo proszę przekaż go Kubusiowi.

"Nie wstydzę się prosić o pomoc, chcę mu pomóc jak tylko mogę."

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PANEK, 12029 wspieracie Kubusia w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękujemy za okazaną pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 289

Ulotkę wygenerowano: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!