Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Jakub Nawrocki

Kubuś urodził się 05.05.2011r. los nie był łaskawy i od urodzenia Kubuś zmaga się z jedną z najcięższych odmian padaczki czyli padaczki lekoopornej typu Westa spowodowanej...

Kubuś urodził się 05.05.2011r. los nie był łaskawy i od urodzenia Kubuś zmaga się z jedną z najcięższych odmian padaczki czyli padaczki lekoopornej typu Westa spowodowanej bardzo rzadkimi uszkodzeniami neurologicznymi mózgu w postaci miedzy innymi zwapnień ścian mózgowych oraz niewykształcenie ciała modzelowatego. Kubuś mierzy się bezdechami, porażeniem krtani, skurczami, bólem, brakiem snu. Kubuś pomimo strasznych rokowań ma ogromną siłę walki i chęć życia. Od maja 2016 roku Kubuś jest na leczeniu, które w końcu zadziałało, zatrzymało około 80% napadów dzięki czemu Kubuś przestał przewlekle płakać, można go było nakarmić, mógł spać w nocy, a na jego kochanej buzi zaczął pojawiać się uśmiech i radość, dzięki czemu jego życie stało się mniej bolesne, a każdy dzień łatwiejszy dla niego i całej rodziny, leczenie jako jedyne zadziałało ale jest nierefundowane, a jago koszt jest bardzo wysoki.Kubusiowi nie dawano szans na trzymanie głowy, na reakcję emocjonalne, ale dzięki specjalistycznym turnusom 4 razy w roku i prywatnej domowej rehabilitacji Kubuś trzyma głowę, reaguje emocjonalnie. Jest On cudownym uśmiechniętym,  dzielnym, pełnym chęci do  życia chłopcem. Kubuś dzielnie walczy o zdobycie nowych umiejętności i samodzielność.

Przekazując 1 % podatku, bądź darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Nawrocki, 1545 pomagacie Państwo Kubusiowi w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o zdrowie, sprawność.Ogromne podziękowania za okazane gesty wsparcia.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 194
Ulotkę wygenerowano: 4
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a