Nazywam się Jakub Dolega. Mam 15 lat. 5 lat temu zachorowałem na cukrzycę typu 1, która jest insulinozależna. Substancję tą dostarczam za pomocą pompy insulinowej. Mimo, że ta choroba sama w sobie nie jest niebezpieczna...

Nazywam się Jakub Dolega. Mam 15 lat. 5 lat temu zachorowałem na cukrzycę typu 1, która jest insulinozależna. Substancję tą dostarczam za pomocą pompy insulinowej. Mimo, że ta choroba sama w sobie nie jest niebezpieczna, to dla młodego człowieka jest bardzo uciążliwa. Zarobione dzięki Wam pieniądze chciałbym wydać na leki, na rozwijanie moich zainteresowań, którymi są informatyka i sport oraz na pomoce edukacyjne.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Dolega, 5828 pomagasz mi w zmaganiach z cukrzycą. Z góry dziękuję za pomoc.

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Dolega, 5828 pomagasz mi w zmaganiach z cukrzycą. Z góry dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 409

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!