Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Kochani, Mam na imię Kubuś, urodziłem się 28.03.2015 roku. Od urodzenia bardzo dużo czasu spędzam w szpitalu...

Kochani,Mam na imię Kubuś, urodziłem się 28.03.2015 roku. Od urodzenia bardzo dużo czasu spędzam w szpitalu. Choruję na bardzo rzadką chorobę genetyczną Zespół Wiskotta-Aldricha, która cechuje się m.in. obniżoną ilością płytek krwi co jest bardzo niebezpieczne, ponieważ może prowadzić do wylewów. Osoby dotknięte tą chorobą wykazują zwiększoną skłonność do zachorowań na białaczkę, zapalenie płuc, uszu oraz choroby autoimmunologiczne.We wrześniu otrzymałem szansę na nowe życie, 14.09 przeszedłem zabieg przeszczepienia szpiku.Jeszcze długa droga przede mną żeby móc żyć normalnie... muszę ćwiczyć z neurologopedą by zacząć normalnie jeść i przybierać na wadze, czeka mnie leczenie endokrynologiczne z powodu niskiego wzrostu, muszę też dużo ćwiczyć żeby zacząć samodzielnie chodzić.Do tego dochodzą cotygodniowe wizyty w szpitalach w Łodzi lub we Wrocławiu. Niestety to wszystko dużo kosztuje dlatego będę wdzięczny za pomoc i przekazanie 1% podatku.  

WSPOMÓŻ KUBUSIA W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Chrul, 5478 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz wspieracie moje codzienne funkcjonowanie.


Odsłony: 726

Ilość pobrań: 28

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!