Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Jagoda Szulc

Jagódka ma 3 latka i od urodzenia walczy z chorobami. Wada wrodzona serduszka ASD II+PS, poszerzenie tętnicy płucnej, astmę, alergię, niedobór IGA, mioklonię padaczkową, niedosłuch, nie rośnie i nie przybiera na wadze...

Jagódka ma 3 latka i od urodzenia walczy z chorobami. Wada wrodzona serduszka ASD II+PS, poszerzenie tętnicy płucnej, astmę, alergię, niedobór IGA, mioklonię padaczkową, niedosłuch, nie rośnie i nie przybiera na wadze. Jest diagnozowana w kierunku zespołu Mowata Willsona. Jagódka ma ciężką wadę oczu. Jesteśmy pod stałą opieką alergologa, pulmonologa, kardiologa, immunologa, genetyka, okulisty, neurologa, laryngologa, pleoptyka. Leczenie Jagódki jest bardzo kosztowne. Pobyty w szpitalach, leczenie, rehabilitacja to dla nas codzienność. Ta mała gwiazdka ma głębokie uszkodzenia nerwu wzrokowego, nie reaguje na światło, żadnych bodźców, natomiast prawe cały czas się pogarsza i za chwilę może stracić również drugie oczko. Koszty leczenia, rehabilitacji, wyjazdów  są bardzo duże, a nasze środki są ograniczone. Tylko dzięki ludziom dobrej woli możemy kontynuować dalsze leczenie. Bardzo proszę o wsparcie. Nie pozwólmy, by ten piękny uśmiech zgasł w ciemnościach i aby moja dzielna Jagódka mogła oglądać świat w kolorach.Będziemy bardzo wdzięczni za każdą najmniejszą pomoc. Liczy się każda złotówka. Prosimy udostępniajcie, wpłacajcie. Nie bądźcie obojętni!!! Proszę pomóżcie uratować jej oczka. Liczy się każda złotówka. 

POMÓŻ JAGÓDCE MIERZYĆ SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szulc, 7839 pomagacie Państwo Jagódce w walce o zdrowie i codziennym funkcjonowaniu.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1076
Ulotkę wygenerowano: 17
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>