Jagódka ma 3 latka i od urodzenia walczy z chorobami. Wada wrodzona serduszka ASD II+PS, poszerzenie tętnicy płucnej, astmę, alergię, niedobór IGA, mioklonię padaczkową, niedosłuch, nie rośnie i nie przybiera na wadze...

Jagódka ma 3 latka i od urodzenia walczy z chorobami. Wada wrodzona serduszka ASD II+PS, poszerzenie tętnicy płucnej, astmę, alergię, niedobór IGA, mioklonię padaczkową, niedosłuch, nie rośnie i nie przybiera na wadze. Jest diagnozowana w kierunku zespołu Mowata Willsona. Jagódka ma ciężką wadę oczu. Jesteśmy pod stałą opieką alergologa, pulmonologa, kardiologa, immunologa, genetyka, okulisty, neurologa, laryngologa, pleoptyka. Leczenie Jagódki jest bardzo kosztowne. Pobyty w szpitalach, leczenie, rehabilitacja to dla nas codzienność. Ta mała gwiazdka ma głębokie uszkodzenia nerwu wzrokowego, nie reaguje na światło, żadnych bodźców, natomiast prawe cały czas się pogarsza i za chwilę może stracić również drugie oczko. Koszty leczenia, rehabilitacji, wyjazdów  są bardzo duże, a nasze środki są ograniczone. Tylko dzięki ludziom dobrej woli możemy kontynuować dalsze leczenie. Bardzo proszę o wsparcie. Nie pozwólmy, by ten piękny uśmiech zgasł w ciemnościach i aby moja dzielna Jagódka mogła oglądać świat w kolorach.Będziemy bardzo wdzięczni za każdą najmniejszą pomoc. Liczy się każda złotówka. Prosimy udostępniajcie, wpłacajcie. Nie bądźcie obojętni!!! Proszę pomóżcie uratować jej oczka. Liczy się każda złotówka. 

POMÓŻ JAGÓDCE MIERZYĆ SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szulc, 7839 pomagacie Państwo Jagódce w walce o zdrowie i codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1133

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!