Jagoda urodziła się 10.06.2019r. W 8 tygodniu życia dostała napadów padaczkowych. Padaczka niestety okazała się lekooporna. Badania genetyczne wykazały rzadką chorobę genetyczną - encefalopatie padaczkową.

Niestety na razie nie ma leczenia dla tej choroby. Jagoda poza padaczką jest znacznie opóźniona psychoruchowo. Jednak mimo swojej choroby jest na co dzień bardzo pogodna i wesoła. Jagódka wymaga codziennej rehabilitacji ruchowej, terapii widzenia oraz specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego. Jest pod opieka wielu specjalistów. Chcielibyśmy wykorzystać dostępne terapie i sprzęt, by poprawić komfort życia naszej córeczki. Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o przekazanie 1% podatku na rehabilitacje naszej Jagódki.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem RUTA, 13423 wspierasz Jagódkę w codziennych zmaganiach. Dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 614

Ilość pobrań: 4

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!