Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Jadwiga Piasek

Urodziłam się z rakiem. W wieku ośmiu miesięcy zostałam zoperowana i ostatecznie wyleczona. Na szczęście nic z tego okresu nie pamiętam. W wieku 56 lat zdiagnozowano u mnie chłoniaka skóry...

Urodziłam się z rakiem. W wieku ośmiu miesięcy zostałam zoperowana i ostatecznie wyleczona. Na szczęście nic z tego okresu nie pamiętam. W wieku 56 lat zdiagnozowano u mnie chłoniaka skóry. Na początku nie wierzyłam diagnozom uważałam, że to niemożliwe, żeby rak po raz drugi mnie dopadł. Po pewnym czasie, kiedy już rak poczynił dość duże spustoszenie, zaczęłam terapię, ale nie wierzyłam w jej pozytywny skutek. Dzisiaj nie wiem, co spowodowało zmianę mojego myślenia. Pod koniec ubiegłego lata poczułam, że znowu chcę żyć, że mogę wygrać i że skoro taka mała sobie poradziłam, to teraz również dam radę. Przyjęłam już siedem chemii i osiągnęłam widoczną poprawę mojego zdrowia. Chcę żyć, chcę GO pokonać i dać światu wszystko, co mam najlepsze do zaoferowania. Mam plany, marzenia i wielki apetyt na szczęśliwe życie.Proszę wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie – słowne, duchowe i finansowe. Moja choroba jest dość zaawansowana i walka z nią musi być intensywna. W związku z tym potrzebuję środków finansowych na leczenie. Wierzę w to, że z Waszą pomocą będę zdrowa i znowu założę szpilki, by pokazać innym chorym, że też dadzą radę. Serdecznie dziękuję za to, że jesteście przy mnie.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Piasek, 8168 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.

Serdecznie dziękuję za to, że jesteście przy mnie.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 337
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>