Nazywam się Jacek Wąs, mam 56 lat. 4 lata temu miałem udar niedokrwienny, stan był zagrażający życiu. Po udarze nastąpił prawostronny niedowład ciała jak również głęboka afazja zaburzenia mowy.

Po dwóch latach rehabilitacji jestem w stanie przejść kilka do kilkunastu kroków i powiedzieć dosłownie kilka słów. Potrzebuje wsparcia aby kontynuować rehabilitację i możliwie w jak największym stopniu powrócić do sprawności fizycznej. Jestem człowiekiem bardzo pozytywnym i  bardzo chciałbym znów porozmawiać, pójść na spacer. Rehabilitacja niestety jest bardzo kosztowna więc proszę o wsparcie przez oddanie 1% lub darowizny.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WĄS, 5644 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.

Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1577

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!