Mam na imię Jacek. Jestem 40-letnim mężczyzną o znacznym stopniu niepełnosprawności...

Mam na imię Jacek. Jestem 40-letnim mężczyzną o znacznym stopniu niepełnosprawności. Mimo tego, jestem osobą pozytywną i optymistycznie patrzę w przyszłość. Choruję od 1999 r., kiedy to w wieku 21 lat doznałem udaru mózgu, który spowodował lewostronny niedowład.Ponadto, na skutek przebytego zapalenia mięśnia sercowego doszło do nieodwracalnego uszkodzenia serca. W lutym 2015 r. miałem operację ratującą życie, podczas której wczepiono mi pompę HEARTWARE (mechaniczne wspomaganie serca), dzięki której miałem doczekać do przeszczepu. W lipcu 2018 r. otrzymałem nowe serce.Leczenie i systematyczna rehabilitacja wiąże się z ogromnymi kosztami. Bez Waszej dotychczasowej pomocy nie dałbym rady. Dziękuję za każde Wasze wsparcie materialne i duchowe. Będę Wam bardzo wdzięczny za przekazanie mi 1% w ramach rozliczenia rocznegoPozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę dużo zdrowia!❤? Jacek 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Konat, 10053 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o zdrowie.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę dużo zdrowia!❤? Jacek 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3046

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!