Nazywam się Jacek Jankowski. Mam 50 lat. Od 8 lat jestem sparaliżowany, od pasa w dół, wskutek nieszczęśliwego wypadku. Jak każdy człowiek pragnę żyć w miarę normalnie i niezależnie...

Nazywam się Jacek Jankowski. Mam 50 lat. Od 8 lat jestem sparaliżowany, od pasa w dół, wskutek nieszczęśliwego wypadku. Jak każdy człowiek pragnę żyć w miarę normalnie i niezależnie.Dlatego kieruję moją prośbę do Państwa i proszę o przekazanie 1% podatku, który pomoże mi w sfinansowaniu leczenia. Wierzę, że kiedyś będę mógł stanąć na własnych nogach.Dlatego nie poddaję się, na przekór wszystkiemu, walczę o lepsze jutro. Z Waszą pomocą będzie mi dużo łatwiej zadbać o zdrowie. Będę ogromnie wdzięczny za przekazanie 1% podatku.  Dziękuję wszystkim za okazaną pomoc.

1% TO TAK NIEWIELE A TAK DUŻO ZNACZY

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jankowski, 2172 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuję wszystkim za okazaną pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 439

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!