9 sierpnia 2016 roku moje życie uległo zmianie. Z osoby bez żadnych ograniczeń stałam się osobą niepełnosprawną...

9 sierpnia 2016 roku moje życie uległo zmianie. Z osoby bez żadnych ograniczeń stałam się osobą niepełnosprawną. Podczas długo wyczekiwanej wycieczki w Tatry, doszło do nieszczęśliwego wypadku. Wraz z ogromnym odłamkiem skalnym odpadłam od skały. Spadłam z wysokości 5 metrów na plecy, następnie spadałam kolejne 40 metrów w dół. W wyniku upadku mam złamany kręgosłup oraz jestem sparaliżowana od piersi w dół.W chwili obecnej moja codzienność sprowadza się do pobytów w szpitalu oraz intensywnej rehabilitacji. Moje życie wymaga wielu zmian, przede mną trudny okres. Potrzebuję pomocy w powrocie do zdrowia i odzyskaniu samodzielności. Jeśli chcesz możesz wesprzeć mnie w tym przekazując darowiznę na dalszą rehabilitacje, zakup sprzętów oraz inne wydatki związane z codzienną egzystencją.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Siudzińska, 6435 a także robiąc zakupy za pomocą portalu fanimani.pl pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1195

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!