Izabela ma 7 lat. Urodziła się jako wcześniak z zespołem zaburzeń oddychania oraz wewnątrzowodniowym zakażeniem płodu. Cierpi na astmę oskrzelową, niedosłuch prawego ucha, alergię pokarmową – jest na specjalnej diecie. Ma również wadę wzroku i problemy z jelitami.

Mimo tych wszystkich zaburzeń jest dzieckiem o wesołym usposobieniu, inteligentnym i bardzo kochanym. Leczenie córki przekracza moje możliwości, sama w tym roku przeszłam udar mózgu. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie w jej leczeniu. Wszystkie pieniążki, które dzięki Państwu uda się zebrać, będą przekazane Izuni i być może zbliżą nas do turnusu rehabilitacyjnego.

POMÓŻ IZIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KOLUCH, 11973 wspieracie Izę w codzinnym funkcjonowaniu oraz leczeniu i terpaii.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 653

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!