Spośród ponad 7 miliardów ludzi na świecie niewiele więcej niż dwa procent ma rude włosy...

Spośród ponad 7 miliardów ludzi na świecie niewiele więcej niż dwa procent ma rude włosy. To rzadkie. Zielone oczy posiada tylko jeden procent ludzi. To wyjątkowe. Na SM choruje w Polsce 40000 osób. 0,1%  populacji. Jedna osoba na tysiąc.To tylko statystyka. Która zmienia życie. Jestem wyjątkowa. Dlatego że mam rude włosy. Dlatego że mam zielone oczy. Ale także dlatego że choruję na Stwardnienie rozsiane. Choroba zabrała mi wzrok w jednym oku i słuch w jednym uchu.Uwielbiam góry!Uwielbiam wiosnę!Uwielbiam malować!Uwielbiam moje dwa koty!Uwielbiam wschody słońca!Uwielbiam się śmiać z moją córką!Uwielbiam żyć pełnią życia!!!Uwielbiam też mój kraj, ale nie wszystko jest w nim idealne. Aby skutecznie leczyć  Stwardnienie rozsiane, oprócz leków potrzebuję też intensywnej rehabilitacji. Środki na to muszę pozyskiwać sama. Nie znam Cię, ale to że pomagasz sprawia że jesteś wyjątkowy. A ja bardzo Ci dziękuję za pomoc.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jirowec, 6638 pomagasz mi w codziennym funkcjonowaniu oraz skutecznie się rehabilitować i funkcjonować wśród społeczeństwa.

A ja bardzo Ci dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 667

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!