Mam na imię Iza, mam 50 lat. Jestem żoną i mamą. W październiku 2020 nagle straciłam przytomność i trafiłam do szpitala. Miałam nadzieję, że to chwilowe osłabienie. Niestety, badania wykazały guza mózgu. W styczniu 2021 przeszłam skomplikowaną operację usunięcia guza.

Wynik kolejnego badania był dla mnie i moich bliskich szokiem - nowotwór złośliwy, glejak. Dalsze leczenie to radioterapia i chemioterapia. Wiem, że czeka mnie długa walka, ale nie poddaję się. Szukam nowych metod i sposobów na leczenie. Uratować życie mogą mi jedynie nowoczesne terapie, które są bardzo kosztowne, a nie są refundowane. Zawsze miałam optymistyczne nastawienie do życia i również teraz nie poddaję się w tak ciężkiej sytuacji.

PROSZĘ O WSPARCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem IRACKA,14694 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 385

Ilość pobrań: 5

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!