Nazywam się Iwona Staroń. Mam 37 lat. Od 7 lat choruję na Nadciśnienie Płucne. To choroba, która powoduje zrastanie tętnic płucnych a to z kolei powoduje niedoczynność serca. Cierpię również na chorobę autoimmunologiczną. W przyszłości czeka mnie przeszczep płuc.

Nie mogę pracować. Ze względu na szybką progresję choroby zastosowano u mnie leczenie w postaci ciągłego wlewu dożylnego odbywającego się za pomocą pompy infuzyjnej i tlenoterapę. Terapia powoduje dużo skutków ubocznych. Leczenie ich i leki przepisane na stałe wymagają dużego nakładu finansowego. Moim największym marzeniem jest móc żyć jak najdłużej i wychować córkę, która ma dopiero 10 lat.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem STAROŃ, 5961 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu, w zakupie lekarstw i opłaceniu badań. Dziękuję!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 688

Ilość pobrań: 11

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!