Mam na imię Iwona, mam 47 lat. W 2010r. miałam operację na kolano lewej nogi. W wyniku komplikacji do 2015r. przeszłam wiele operacji, żadna nie przyniosła żądnego efektu i doszło do amputacji tej nogi na poziomie uda.

Mimo tego konieczne jest dalsze leczenie i operacje. Zarówno tej nogi, jak też drugiej, z którą z powodu przeciążenia zaczęły się problemy. Moim marzeniem jest powrót do w miarę normalnego życia. Do tego jest potrzebna dobra proteza, której koszt przekracza moje możliwości. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w zbieraniu środków.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Sętowska, 5672 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w powrocie do zdrowia i sprawności.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 651

Ilość pobrań: 8

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!