Cześć, mam na imię Iwona i polubił mnie rak piersi. 21 maja 2018 świętuję swoje 41 urodziny. 22 maja odbieram wyniki potwierdzające raka.

Z pomocą lekarzy i przyjaciół dałam mu do zrozumienia, że jest nieproszonym gościem. Wlałam w siebie szesnaście kursów chemioterapii. To, co po nim pozostało usunął skalpel. Ale z tym poradzi sobie rehabilitacja, a włosy odrosną. Jeżeli mój lokator zostawił po sobie coś jeszcze, mam dla niego w zanadrzu radioterapię. Tak żeby na pewno zrozumiał, że sympatia nie jest obopólna i że go nie chcę. Jeżeli chcecie, możecie mnie wesprzeć w powrocie do zdrowia i wyproszeniu niechcianego lokatora z mojego ciała przekazując swój 1% podatku. Więcej o mnie tutaj #PolubiłMnieRakPiersi

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Pawełek-Marini, 10443 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz codziennym funkcjonowaniu. Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 661

Ilość pobrań: 11

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!