Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Iwona Nizio

Mam na imię Iwona, urodziłam się 25 lat temu z niedorozwojem kości piszczelowej zwanej tibial hemimelia. Przeszłam amputację z wyłuszczeniem w stawie kolanowym w 1998...

 Mam na imię Iwona, urodziłam się 25 lat temu z niedorozwojem kości piszczelowej zwanej tibial hemimelia. Przeszłam amputację z wyłuszczeniem w stawie kolanowym w 1998r. W kolejnych latach (2008, 2013) ze względu na niedopasowanie protezy (brak środków finansowych by pokryć zmiany w wielkości leja) do wielkości kikuta konieczne były następne operacje mioplastyczne. Koszty protez są ogromne - sięgają kilkuset tysięcy złotych(!). Nie jest to również koszt poniesiony jednorazowo gdyż protezy należy wymieniać. Mimo niepełnosprawności, ukończyłam studia licencjackie i kontynuuję naukę na stopniu magisterskim na UMCS w Lublinie. Nie pozostaje bierna i chętnie angażuję się w różnego rodzaju akcje charytatywne czy kampanie społeczne. By móc godnie żyć oraz jak każda młoda osoba, realizować marzenia potrzebuję protezy uda, jaka pozwoli mi na samodzielne zdobywanie kolejnych szczytów w życiu zawodowym i osobistym. Dlatego proszę Państwa o pomoc w gromadzeniu środków na rehabilitacje, protezy i/lub ich drobne korekty w ramach akcji 60 Tysięcy Kroków. Będę wdzięczna za każdy dobry gest z Państwa strony.  

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE O SPRAWNOŚĆ!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Nizio, 3869 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o samodzielność.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 800
Ulotkę wygenerowano: 22
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>