W 2013 r rozpoczęłam walkę z nowotworem rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym. W wyniku operacji usunięcia guza zmagam się z niedowładem kończyn górnych i dolnych. Jestem pod stałą opieką lekarzy i specjalistów.

Choć moje życie jest pełne przeciwności, stawiam im czoła, bo mam dwóch wspaniałych synów (Huberta i Maksia), którzy dopingują mnie jak potrafią. Również dzięki Waszemu wsparciu mogę kontynuować rehabilitację, która przynosi pożądany efekt i daje mi nadzieję na samodzielność. Już wiele udało mi się osiągnąć, ale do pełnej sprawności jeszcze daleka droga. Dlatego pragnę Wam bardzo podziękować za zeszły rok i prosić o wsparcie w tym roku.

PROSZĘ POMÓŻ MI W TEJ WALCE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem JAGIEŁA, 3511 wpieracie Państwo moją rehabilitację oraz codzienne funkcjonowanie. Dziękuję!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3604

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!