Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Iwo Toporowski

Nasz syn, Iwo Toporowski, urodził się 14.10.2009 r. Jest bardzo wesołym, ciekawym świata chłopcem. W kwietniu 2011 roku po wielu pobytach w szpitalach i badaniach stwierdzono u naszego synka encefalopatię niedotleniowo-niedokrwienną (ENN)...

Nasz syn, Iwo Toporowski, urodził się 14.10.2009 r. Jest bardzo wesołym, ciekawym świata chłopcem. W kwietniu 2011 roku po wielu pobytach w szpitalach i badaniach stwierdzono u naszego synka encefalopatię niedotleniowo-niedokrwienną (ENN). Iwcio ma obniżone napięcie mięśniowe, a jego rozwój psychoruchowy jest opóźniony w stosunku do innych dzieci w jego wieku. Obecnie Iwo ma 7 lat i z każdym rokiem robi postępy w rozwoju ruchowym, jednak jego sprawność motoryczna nadal musi być wspomagana rehabilitacją. To, co dla wielu dzieci przychodzi z lekkością u Iwcia musimy wypracować i wyćwiczyć, aby w przyszłości był samodzielnym człowiekiem. Dodatkowo stwierdzono u Iwo Zespół Aspergera, co wiąże się z kolejną terapią psychologiczną, aby wspomóc rozwój społeczny naszego synka. Iwo wymaga stałej rehabilitacji ruchowej, a przy tym szeregu terapii wspomagających jego rozwój psychoruchowy. Uczęszczamy także do logopedy, na zajęcia hipoterapii, muzykoterapii oraz wprowadzona została terapia psychologiczna z zajęciami grupowymi. Iwo jest rehabilitowany od 9 miesiąca życia i nie osiągnąłby tego, co potrafi bez systematycznej, codziennej i kosztownej rehabilitacji bo „…Kiedy dochodzimy do wprawy, nie musimy zastanawiać się więcej nad każdym ruchem, bo staje się on jakby częścią nas. Jednak zanim osiągniemy ten stan, musimy ciągle ćwiczyć i powtarzać. A jeśli to nie wystarczy, musimy znowu powtarzać i ćwiczyć..” Paulo Coelho  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Toporowski, 1180 wspomożecie Państwo dalszą rehabilitację Iwo. Bardzo dziękujemy za pomoc.

POMÓŻ IWO W DALSZEJ REHABILITACJI!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Toporowski, 1180 wspomożecie Państwo dalszą rehabilitację Iwo. Bardzo dziękujemy za pomoc.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 289
Ulotkę wygenerowano: 5
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a