Ivanka jest 2,5 letnią radosną i niezwykle energiczną dziewczynką, u której zdiagnozowano autyzm. Ivanka nie mówi, nie rozumie prostych poleceń, nie bawi się z trójką rodzeństwa, jak i rówieśnikami, ma trudności z wyrażaniem emocji. Żyje na „swojej wyspie”, a my każdego dnia walczymy o to by choć na chwilę do niej „przypłynąć” i gdzieś tam się z nią spotkać.

W zmaganiach tych niezbędne są jednak środki finansowe, dzięki którym Ivanka będzie mogła podjąć walkę o swoją przyszłość, poprzez zapewnienie jej specjalistycznych zajęć logopedycznych, psychologicznych, pedagogicznych czy integracji sensorycznej. Mając na uwadze powyższe bardzo prosimy o wsparcie, gdyż Twój 1% podatku lub darowizna pomoże Ivance żyć jak każdemu zdrowemu dziecku.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wierzbicka,14861 wspierasz nas w codziennych zmaganiach.

Dziękujemy za każdą pomoc!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 27

Ilość pobrań: 0

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!