Ireneusz Omachil
Opuszczasz stronę Fundacji Avalon.
Kliknąłeś w link, który prowadzi do serwisu zewnętrznego . Fundacja Avalon nie bierze odpowiedzialności za treści, które pojawią się na tej stronie.

O mnie
Mam na imię Irek,
w 2011 roku usłyszałem diagnozę, która podzieliła moje życie na „przed” i „po”. SM w postaci wtórnie postępującej z rzutami każdego dnia wystawia mnie na próbę.
Przez lata byłem leczony interferonem, jednak terapia nie przynosiła oczekiwanych efektów. Dziś jestem uczestnikiem badania klinicznego innowacyjnego leku — to dla mnie nie tylko leczenie, ale przede wszystkim nadzieja. Nadzieja na sprawniejsze jutro, na zatrzymanie choroby, na zwyczajne życie.
Każde wsparcie pomaga mi walczyć dalej i nie rezygnować z marzeń.
Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Omachil, 10311 pomagacie mi w walce z chorobą oraz w codziennym funkcjonowaniu.
Dziękuję, że jesteś częścią tej walki.
