Witam. Nazywam się Igorek mam 9 lat, choruję na ciężką postać Hemofilii ''A'' 0,1% krzepnięcia czyli dziedziczny niedobór czynnika VIII. Hemofilia to uwarunkowana genetycznie skaza krwotoczna spowodowana niedoborem jednego z czynników krzepnięcia krwi...

Witam. Nazywam się Igorek mam 9 lat, choruję na ciężką postać Hemofilii ''A'' 0,1% krzepnięcia czyli dziedziczny niedobór czynnika VIII. Hemofilia to uwarunkowana genetycznie skaza krwotoczna spowodowana niedoborem jednego z czynników krzepnięcia krwi. Ciężka postać choroby świadczy o tym, iż w organizmie aktywne jest poniżej 1% czynnika własnego. W takim przypadku dochodzi do częstych krwawień nie tylko zewnętrznych, ale przede wszystkim wewnętrznych, najczęściej do stawów kolanowych, skokowych, łokciowych czy biodrowych oraz mięśni. Niestety zdarzają się wylewy zagrażające życiu takie jak do Układu Nerwowego czy do otrzewnej.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kopyczyński, 6607 pomagacie mi Państwo w codziennej walce z chorobą oraz wspieracie moje codzienne funkcjonowanie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 346

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!