Igor to z wykształcenia pielęgniarz. Pracował na bloku operacyjnym w jednym z toruńskich szpitali. Uwielbiał podróże autostopem. Niestety podczas wypadku samochodowego doznał urazu rdzenia kręgowego.

Uraz spowodował, że młody, wesoły i pomocny chłopak został przykuty do wózka – uległ porażeniu czterokończynowemu. Niezbędna jest systematyczna rehabilitacja, aby udało odzyskać się jak najwięcej sprzed wypadku. Poza bardzo wysokimi kosztami turnusów rehabilitacyjnych dochodzą wydatki na specjalistyczne wizyty lekarskie, leki czy materiały ortopedyczne. Zwracamy się gorąco z prośbą o wsparcie.

TWOJA POMOC MA ZNACZENIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem JAGODZKI, 10992 pomagacie Igorowi i jego żonie w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękujemy za okazane serce!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 776

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!