Cześć, jestem Iga. Urodziłam się z ciężką encefalopatią padaczkową, związaną z mutacją genu KCNQ2. Od pierwszych dni życia walczę z ciężką lekooporną padaczką - zespołem Ohtahary. Niestety, żadne leki przeciwpadaczkowe nie są w stanie mi na razie pomóc, a ciągłe wyładowania w główce blokują mój rozwój.

Nie potrafię samodzielnie siedzieć, nie kontroluję główki, nie chwytam, nie mówię. Widoczne są u mnie cechy Mózgowego Porażenia Dziecięcego. Pomimo tego co przeszłam w pierwszych miesiącach życia (ciężka sepsa, intubacja, spadki saturacji i tętna) jestem mega dzielna i waleczna. Nie raz udowodniłam, że chce żyć! Jestem pewna, że z pomocą moich najbliższych i Was mogę osiągnąć dużo więcej. Potrzebuję tylko stałej opieki specjalistycznej oraz rehabilitacji.

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z POSTĘPUJĄCĄ CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Łojewska, 12278 sprawiasz, że moje codzienne funkcjonowanie z chorobą staje się łatwiejsze.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2783

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!