Nasza córka Ida urodziła się 15 kwietnia 2008 roku. Od trzech lat choruje na cukrzycę insulinozależną. Jest to choroba autoimmunologiczna, w przebiegu której organizm sam wyniszcza wysepki trzustki, które odpowiadają za produkcję insuliny.

Organizm córki sam nie wytwarza insuliny. Dziecko podłączone jest do osobistej pompy insulinowej, dzięki której insulina podawana jest podskórnie w trybie ciągłym. Każdego dnia zmagamy się z nierówną walką o każdy prawidłowy poziom cukru we krwi. Za wysokie i zbyt niskie wartości glikemii mogą prowadzić do szeregu powikłań, w tym śpiączki. Zebrane pieniądze przeznaczymy m.in. na rehabilitacje i zakup leków potrzebnych do leczenia cukrzycy.

WSPOMÓŻ  NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Braun, 8475 pomagacie Państwo naszej córce w codziennych zmaganiach.

Z góry wszystkim bardzo dziękujemy!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 380

Ilość pobrań: 8

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!