Witam, Mam na imię Hubert. Mam 22 lata i od 16.06.2017 jestem osobą niepełnosprawną. Feralnego dnia jechałem karetką pogotowia po chorego do szpitala w Skarżysku, jakieś 15 kilometrów przed dojechaniem do celu mój kolega, który prowadził karetkę zasnął za kierownicą i wyjechał na czołowe zderzenie z innym pojazdem...

Witam,Mam na imię . Mam 22 lata i od 16.06.2017 jestem osobą niepełnosprawną. Feralnego dnia jechałem karetką pogotowia po chorego do szpitala w Skarżysku, jakieś 15 kilometrów przed dojechaniem do celu mój kolega, który prowadził karetkę zasnął za kierownicą i wyjechał na czołowe zderzenie z innym pojazdem. W wyniku tego ja doznałem urazu kręgosłupa. Mam przerwany rdzeń kręgowy i już nigdy nie będę chodził. Codziennie zmagam się z bólem fizycznym i psychicznym. Dlatego też proszę wszystkich o pomoc, każda złotówka zebrana na moim subkoncie pomoże w realizacji leczenia i rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna. Moja sytuacja jest bardzo trudna, jestem zdany na łaskę najbliższych.   Za wszystkie wpłaty serdecznie z góry dziękuję.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Nieradkiewicz, 7998 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Hubert


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 686

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!